Segway električni romobil Ninebot Kickscooter E2 IIID EK000699824
Segway električni romobil Ninebot Kickscooter E2 IIID: EK000699824
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 872,00 KM
Segway KickScooter E2 II,14+, 90 kg, 25 km, 20 km/h, 12%, 8'', 450 W
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
2 godine garancije
Kupovinom Segway električnog romobila ostvarujete pravo na 2 godine garancije, koja pokriva popravke i zamjenu dijelova u slučaju fabričkih grešaka ili oštećenja koja nisu prouzrokovana nepravilnim korištenjem.!
Oficijelni servis
Od 2025. godine, Comtrade Distribution d.o.o. je službeni servis za Segway proizvode, što znači da možete biti sigurni u kvalitet usluge i stručnost tehničara koji će se pobrinuti za vaše vozilo. Korištenje službenog servisa osigurava da će vaš Segway romobil biti održavan u skladu s najvišim standardima i da ćete dobiti originalne dijelove za eventualne popravke.
Oficijelni servis
Od 2025. godine, Comtrade Distribution d.o.o. je službeni servis za Segway proizvode, što znači da možete biti sigurni u kvalitet usluge i stručnost tehničara koji će se pobrinuti za vaše vozilo. Korištenje službenog servisa osigurava da će vaš Segway romobil biti održavan u skladu s najvišim standardima i da ćete dobiti originalne dijelove za eventualne popravke.
Segway KickScooter E2 II,14+, 90 kg, 25 km, 20 km/h, 12%, 8'', 450 W
| Tip proizvoda | Električni romobili |
| Garancija | 2 god |
| Domet | 25 km |
| Masa | 16 kg |
| Snaga motora | 450 W |
| Veličina točka | 8.1 " |
| Maksimalna brzina | 20 |
| Maksimalna nosivost | 90 kg |
| Sklopiv | Da |
| Vrijeme punjenja | 7.5 h |
| Materijal izrade | Aluminij |